Слайд-шоу

Розробка нової продукції 2017

Візок для транспортування жниварок

Візок для транспортування жниварок прекрасно може використовуватися з трактором і комбайном і дозволяє виробляти перевезення жаток по трасі, а також польовими дорогами, в тому числі і по самим полях. Візок застосовується для переміщення жаток, з максимальною шириною до 12 м.


Мульчувачі

Мульчувачі подрібнюють: валки соломи, післяжнивні залишки соняшника, кукурудзи, пшениці, ячменю, ріпаку та інших культур з рівномірним розподілом їх по поверхні ґрунту подрібнених залишків. Висока щільність розташування універсальних ножів з двостороннім заточуванням, їх профіль і маса забезпечують ідеальне подрібнення рослинних залишків


Приставка для збирання сої та гороху

Пристосування для збирання сої та гороху призначена для переобладнання зернової жатки комбайна при збиранні сої, гороху і полеглих зерно-бобових культур у всіх регіонах їх вирощування. Приставка застосовується з метою максимального зниження втрат при збиранні даних культур.


Навантажувач сипучих матеріалів

Навантажувач сипучих матеріалів призначений для механізації навантаження з бурту в кузов автомобіля або причепа, підйому на висоту, горизонтального переміщення зерна, насіння, крупу, будівельних матеріалів та інших сипучих матеріалів.


Жниварка призначена для збирання соняшника рядного і суцільного посіву в усіх зонах його обробітку.


Жниварка призначена для збирання кукурудзи, забезпечує відмінну безперебійну роботу при збиранні в найважчих умовах.


Ответить

Левый спойлер:
Правый спойлер: