Слайд-шоу

Опалювальне обладнання Печі Котли

БЗСТ пропонує опалювальне обладнання власного виробництва. При виготовленні опалювального обладнання ми використовуємо високоякісний матеріал і перевірені технології, щоб забезпечити якість і надійність наших продуктів. У нас ви можете купити різне по конфігурації опалювальне обладнання для дому та робочих приміщень за помірні ціни.

Для обігріву приміщень, де використовують водний контур на твердотопаливній основі,  ми рекомендуємо водогрійний опалювальний котел, обсяг приміщення, що обігрівається до 120 м3. Цей опалювальний котел простий у використанні та експлуатації. Також в нашому асортименті опалювального обладнання перебуває твердопаливні печі 2 типів - Піч Буллетерм і варочно-опалювальна піч. Піч Буллетерм призначена для обігріву приміщень, ви можете вибрати зручну для вас конфігурацію в залежності від бажаного обсягу опалювального приміщення. Печі Буллетерм мають хороший коефіцієнт корисної дії що дає розумне співвідношення ціна якість. Варочно-опалювальна піч дуже корисна в побуті і господарстві, так як вона ще й призначена для розігріву води або їжі.

При замовленні або придбанні опалювального обладнання ми надаємо гарантію до 24 місяців. Також у нас ви можете купити котел в кредит, з умовами ви можете ознайомитися тут.

Печі булетерм
Печі булетерм

Піч опалювально-варильна
Піч опалювально-варильна

Котли твердопаливні
Котли твердопаливні


Котел "АЗОВ"

Котел "АЗОВ"

 

 

 

 

Левый спойлер:
Правый спойлер: