Слайд-шоу

Пристосування для збирання ріпаку марки ПЗР

 

 

 

 

Пристосування для збирання ріпаку марки ПЗР

 

Пристосування для збирання ріпаку марки ПЗР


Опис:

Пристосування марки ПЗР призначене для збирання ріпаку способом прямого комбайнування і агрегатується зі шнековими жатками вітчизняних та імпортних комбайнів.

Пристосування навішується на боковини жатки, що запобігає переміщенню пристосування в процесі роботи і забезпечує його надійну фіксацію.

Пристрій складається з:

  • міцної сталевої рами, що подовжує робочий стіл жатки на 750 мм, з шириною захвату від 5 до 7,9 м;
  • бічних активних дільників висотою тисячі двісті дев'яносто сім мм з механічною системою приводу безпальцевого ріжучого апарату, що слугує для розподілу  скошуваної маси від нескошуваної;
  • ріжучого апарату зі спецножом типу SHUMACHER.

Використання пристосування знижує втрати ріпаку при його збиранні та ефективно при будь-якій погоді.
Продуктивність пристосування і швидкість роботи відповідає продуктивності і швидкості роботи жатки комбайна.

При перевезенні автомобільним транспортом довжина кузова повинна відповідати ширині захвату жатки + 0,5 метрів.


Агрегатування:

З комбайнами:

«Дон-1500», «Дон Вектор», «Дон Лан», СК-5М, «Нива», «Славутич», «Єнісей», «Claas Mega», «Claas Dominator», «Case», «Massey Ferguson» та ін.


Відмінні риси пристосувань для збирання ріпаку марки ПЗР від пристосувань ПР, ПРБЖ, НПР і аналогічних пристроїв ПЗР інших виробників:

  • Пристосування для збирання ріпаку нашої розробки відрізняється рядом нововведень, спрямованих на зниження вібрацій, підвищення рівня ремонтопридатності, простотою в експлуатації і зручністю в обслуговуванні, універсальністю для жаток різних виробників, на високу надійність (знімні активні подільники, знімна плита МКШ).
  • Бічні активні подільники складаються з двох активних ножів зі спеціальними бобовими сегментами. Конструкція приводу подільників повністю виключає вібрацію пристосування в роботі.
  • Привід правого бокового подільника здійснюється через трансмісійний вал, який приводиться в рух приводом МКШ, що дозволило позбутися від вібрацій.
  • Важливу роль в зниженні вібрацій зробило застосування на активних делителях роздвоєних сегментів, що зменшили хід ножа в два рази.


Ці відмінності запатентовані 6-ма патентами.

РОЗРОБКА КОНСТРУКТОРСЬКОГО БЮРО "БЕРДЯНСЬКИЙ ЗАВОД СІЛЬГОСПТЕХНІКИ"


<<Назад

Левый спойлер:
Правый спойлер: