Слайд-шоу

Сівалка зернова Planter 3.6 5.4

Сівалка зернова Planter 3,6, 5.4
Planter - зернова сівалка, розроблена для рядового висіву насіння зернових (пшениця, жито, ячмінь, овес), зернобобових культур (горох, квасоля, соя, сочевиця, боби, чина, нут, люпин) з одночасним внесенням мінеральних добрив. Норма висіву насіння задається за рахунок зміни передаточного числа в механізмі передач, який має три основні положення. Шестерні механізму передач термічно оброблені, що забезпечує збільшення ресурсу і надійність їх роботи. А також додатково задаються налаштування робочої довжини котушки, регулюванням робочої ширини котушки, груповим регулюванням клапана висіваючого апарату і зміною частоти обертання валу висіваючого апарату.

Переваги:

- Сошник - Диск сошника виготовлений з борованої стали завтовшки 3 мм, що після відповідної термообробки значно підвищує витривалість і збільшує ресурс роботи сівалки. Сошник забезпечує розрізання пожнивних залишків і поглиблення дисків на задану глибину, що значно покращує рівномірність сходів. На сівалці встановлені поводки сошників трубних конструкцій, які забезпечують парне позиціонування сошників по подовжньому і горизонтальному розташуванню. Штанги кріплення сошників виготовлені з металопрокату круглого (жорсткішого) перетину з шарнірними з'єднаннями регулювання тиску на грунт і шарнірними з'єднаннями, забезпечує їх надійність.

- Висіваючий апарат - Висіваючий апарат зернової сівалки оригінального використання має в собі металеві вироби (вали, корпуси і метизні групи), що гальванізуються. А завдяки металокерамічним котушкам висіваючий апарат прослужить довго і не втратить своєї якості з роками.

 - Висіваючий ящик рама - висіваючий ящик збільшений на 1500 дм3, що дозволяє зменшити кількість зупинок для завантаження агрегату. Рама сівалки має посилену конструкцію, що виключає деформацію і руйнування.

 - Пружина - на штанзі амортизатора встановлена посилена пружина, значно збільшує тиск на сошник. Це дозволяє працювати за мінімальною технологією обробки грунту.

- Прикатуючі колеса - додатково сівалка може комплектуватися прикатуючими колесами, що забезпечує ущільнення грунту і рівномірність посіву на задану глибину, як наслідок рівномірність сходів.

- Маркерна система - на кожному маркері встановлений окремий гідроциліндр. Завдяки цьому спрощений процес управління маркерною системою оператором безпосередньо з кабіни трактора.Левый спойлер:
Правый спойлер: