Слайд-шоу

Культиватор міжрядний КПР-5,6 (КПР-4,2)Культиватор міжрядний КПР- 5.6 (КПР- 4.2)
 Культиватор КПР- 5.6 – високоефективний сільськогосподарський інструмент для поліпшення умов зростання просапних культур. Призначений для обробки ґрунту в міжрядді при вирощуванні високостеблових культур. Секції робочих органів забезпечені робочими органами: полільними лапами (стрілчастими), підрізними, а також лапами-сточуваннями для розпушування ґрунту. Культиватор КПР- 5.6 характеризується міцною, надійною, максимально працездатною конструкцією. Виготовлений з сучасних, зносостійких матеріалів і комплектуючих. Простий в обслуговуванні, ремонті і експлуатації. Складові елементи можна швидко і просто змінити при потребі.

Переваги

Ширина захоплення – Культиватори можуть виготовлятися з шириною захоплення 4.2м; 5.6м з міжряддями 700 мм, 450 мм.

Повідкова група – Повідкова група грядилей виконана із смуг металу збільшеного профілю, на шарнірних з'єднаннях встановлені підшипники кочення, що забезпечує надійність і довговічність конструкції.

Конструкція - Конструкція культиватора забезпечує його транспортне положення з дотриманням правил транспортування по дорогах загального призначення, на транспортному пристрої встановлені світловідбивачі, габарити, що вказують, при транспортуванні.

Копіюючі колеса - Копіюючі колеса також працюють на підшипниках кочення. Комплектуються шиною атмосферного тиску, яка забезпечує самоочищення при роботі на грунтах з підвищеною вологістю.

Лапи - Лапи робочих органів піддаються технологіям зміцнення (термообробка або наплавлення твердим сплавом), що забезпечує їх довговічність роботи.

Фарба - При фарбуванні агрегату використовується високотехнологічне устаткування і фарби італійського виробника Roberlo, які гарантовано захищають метал більше 10 років, що відповідає сертифікатам якості ISO. За допомогою фарбувального устаткування  welcome ми можемо зберігати постійну якість  і товщину лакофарбного шару, що гарантує естетичний вигляд.

Система внесення добрив - Можлива обробка міжрядь рослин з одночасним внесенням сипучих мінеральних добрив. Адже є можливість комплектації культиватора туковисіваючою системою для підгодівлі рослин сипучими мінеральними добривами, при цьому на культиватор встановлені пластмасові туковисіваючі апарати з приводом обертання від опорно-приводного колеса через механізм передачі (редуктор). Норми висіву добрив встановлюються шляхом переустановлення шестерень механізму передачі згідно таблиці ИЭ і ТЕ. Також можлива установка системи внесення рідких мінеральних добрив.

Бункери під добрива - Встановлені пластмасові бункери забезпечують корозійну стійкість на період служби в умовах агресивного середовища при внесенні мінеральних добрив.

Левый спойлер:
Правый спойлер: