Слайд-шоу

Жниварка валкова швидкісна ЖВШ-6,4; 7,6; 9,1

Жниварка валкова швидкісна ЖВШ-6,4; 7,6; 9,1

Жниварка валкова швидкісна ЖВШ-6,4; 7,6; 9,1


Опис:

Жниварка валкова швидкісна ЖВШ-6,4 (7,6; 9,1) призначена для скошування зернових, колосових і круп'яних культур з укладанням скошеної маси в одинарний зустрічно-потоковий валок для більш оптимального завантаження високопродуктивних комбайнів класу «Джон Дір», «Дон» на підборі валків. Експлуатується в усіх грунтово-кліматичних зонах. Застосування причіпної жниварки ЖВШ-6,4 (7,6; 9,1) дозволяє знизити витрати на роздільне збирання, звільнити частину комбайна від роботи з валковими жатками і більш оптимально завантажити транспортний парк.

Агрегатування:

Жатка агрегатується з тракторами ЮМЗ-6, МТЗ-80, МТЗ-82.

Технічні характеристики:

Ширина захвату м 6,4; 7,6; 9,1
Продуктивність га/год до 5,4
Продуктивність кг 2 050

Відмінні риси жатки ЖВШ-6,4 від жатки ЖВП-6,4 і аналогічних жаток ЖВШ-6,4 інших виробників:

Застосовано привід ріжучого апарату аналогічний системі «SCHUMAHER». Використання планетарного приводу (замість МКШ) підвищило швидкість різання в 1,2 рази, що забезпечило підвищення продуктивності жатки на 20%. У ріжучому апараті застосовані штампоклепані пальці, що виключають щоденне регулювання зазорів і поліпшують якість зрізу.
Висота порога від ріжучого апарату до транспортера значно нижче, що знижує втрати зрізаним колосом при збиранні низькорослих зернових.
Мінімальна установча висота зрізу нижче за рахунок оригінальної конструкції бруса різального апарату - 60мм проти 80мм.
Чотири діапазони регулювання швидкості обертання мотовила (21, 29, 37, 51 обертів) проти двох діапазонів (38, 49 обертів), що знижує втрати зрізаним колосом через викид їх мотовилом від невідповідності швидкості руху жатки і швидкості обертання мотовила.
Робоча висота серьги сницями навісного пристрою трактора 200мм проти 400мм, що не вимагає перестановки зовнішніх важелів по шліцах. На старих тракторах цю перестановку виконати практично неможливо.
Надійне, легке, двохексцентрикове, просте для збірки та обслуговування мотовило класичної схеми.
Стабілізатор поперечної стійкості жатки регульований, що дозволяє налаштувати його роботу на грунтах з різною структурою.
Права (польова) боковина вужче, що виключає приминання нею нескошеної маси.
Регулювання мінімальної висоти зрізу і урівноваження жатки розділені на не зв'язані між собою операції, що дозволяє виконати їх більш точно.
Для підйому мотовила використовується плунжерний і поршневий перепускний гідроциліндри, які виключають перекіс мотовила над ріжучим апаратом жатки і як наслідок зменшуються втрати не зрізаним колосом при збиранні низькорослих зернових і поліпшується якість зрізу.
Оригінальна конструкція гідродомкрату дозволяє скоротити час перекладу жатки з робочого положення в транспортне та навпаки.
Нова кінематична схема приводу робочих органів забезпечує стабільні робочі кути зламування шарнірів карданних передач, що збільшує їх термін служби і дозволяє залишати включеною жатку при піднятій платформі.
Жатка легше аналогів по масі.
Жатка зміщена праворуч, що дозволяє використовувати її на всю ширину захвату.
Висота підйому рами жатки в районі вивантажного вікна вище, що дозволяє прибирати високоврожайні зернові культури.
Форма вітрового щита виключає викидання мотовилом або видування вітром зрізаної маси назад за жатку.
Чотири транспортерні стрічки замість п'яти при незначному звуженні столу дозволили звузити раму тим самим, знизивши масу жатки і навантаження на трубу рами.
Ремінний привід мотовила дозволив знизити навантаження на ланцюгові передачі, тим самим, продовживши їх термін служби.
Мінімальна кількість обертів мотовила (21 проти 38) дозволяє працювати жниварці на більш низьких швидкостях без втрат при збиранні важких культур, які легко обсипаються і виключити втрати від перекидання мотовилом через вітровий щит назад.
Став легко доступний запобіжний (телескопіруючий) механізм, щодня використовується при перекладі жатки з робочого положення в транспортне та навпаки.

РОЗРОБКА КОНСТРУКТОРСЬКОГО БЮРО "БЕРДЯНСЬКИЙ ЗАВОД СІЛЬГОСПТЕХНІКИ"

Левый спойлер:
Правый спойлер: