Слайд-шоу

Жниварка валкова причіпна ЖВП-4,9

Жниварка валкова причіпна ЖВП-4,9

Жниварка валкова причіпна ЖВП-4,9


Опис:

Жниварка валкова причіпна ЖВП-4,9 призначена для скошування зернових колосових і круп'яних культур з укладанням скошеної маси в одинарний зустрічно-потоковий валок. Експлуатується в усіх грунтово-кліматичних зонах, де застосовується роздільний спосіб збирання. Надійна і проста в експлуатації.

Агрегатування:

Жатка агрегатується з колісними тракторами класу 1,4 ... 2,0 т.с. (ЮМЗ-6, МТЗ-50, МТЗ-80, МТЗ-82 і т.д.)

Відмінні риси жатки ЖВП-4,9 від аналогічних жаток ЖВП-4,9 інших виробників:

Жатка оснащена новим універсальним, бесшпренгельним противонамоточним мотовилом з двостороннім механізмом нахилу граблин. Від правильного складання і установки мотовила на жниварці залежить його надійна робота і якість виконання технологічного процесу. Транспортування жатки здійснюється трактором, при цьому жатка транспортується як візок, що зменшує навантаження на навіску трактора, раму жатки і виключає деформацію і руйнування вузлів жатки при транспортуванні.
Змінена кінематична схема приводу трансмісійного вала, що виключає перекручування пасової передачі, в порівнянні зі старими моделями, що в свою чергу збільшує термін служби ременя.
Змінено конструкцію валів транспортера із застосуванням сферичних підшипників, що виключає заклинювання валів при перекосі, внаслідок чого збільшується термін служби підшипників.
Покращена схема приводу транспортерних стрічок. Застосована нова схема приводу транспортерів, коли відбувається натягнення нижньої гілки транспортерної стрічки, що виключає обрив планок стрічок транспортера і зменшується шум при роботі жатки.
Покращено доступ до трансмісійного валу, що полегшує його технічне обслуговування і дає можливість при найменшій несправності відразу ж її виявити і усунути.
Внесено зміни в конструкцію рами і сниці, що підвищило міцність, продуктивність жатки, її ремонтопридатність.
Посилена ліва боковина жатки, що виключає її деформацію.
Посилено майданчик валу кривошипа, що повністю виключає руйнування цього вузла.

ПРОДУКЦІЯ СЕРТИФІКОВАНА

Левый спойлер:
Правый спойлер: