Слайд-шоу

Жниварка валкова навісна ЖВН-6У (- 01, - 02)

Жниварка валкова навісна ЖВН-6У (- 01, - 02)

Жниварка валкова навісна ЖВН-6У

Опис:

Жниварка валкова навісна ЖВН-6У (-01, -02) призначена для скошування зернових, колосових і круп'яних культур при роздільному способі збирання з укладанням скошеної маси в одинарний валок. Використовується в усіх грунтово-кліматичних зонах. Жатка може використовуватися в якості прокосувача, обкосувача і для укладання здвоєних валків, для чого на лівій боковині передбачений відвідний щит.

Агрегатування:

Жатка ЖВН-6У навішується на комбайни СК-5М «Нива», «Нива Ефект», «Єнісей-1200» (випуску до 01.01.2003р.). СКД-5 «Сибіряк» безпосередньо на похилу камеру комбайна не викликаючи цим демонтаж основних вузлів. Модель ЖВН-6У -01 / -02 є модифікацією серійної жатки ЖВН-6У і повністю підготовлена для агрегатування з самохідними шасі косарок-плющилок КПС-5Г, КПС-5Б, Д-101 і енергозасобами Е301-304. Відрізняється від базової моделі системою навішування і наявністю проміжної передачі.

Відмінні риси жатки ЖВН-6У від жаток ЖВН-6Б, ЖВН-6А і аналогічних жаток ЖВН-6У інших виробників:

Використана принципово нова безредукторна схема приводу транспортера й ножа ріжучого апарату. Замість ненадійного редукторного приводу ведучого вала транспортера застосована ремінна передача, що значно знижує ризик зупинки транспортерної стрічки внаслідок заклинювання або поломки раніше застосовуваного редуктора, а також дозволяє економити на ремонті.
Жатка може бути оснащена ріжучим апаратом типу SHUMACHER.
Покращена конструкція шатуна і лаштунки приводу ножа і її кріплення.
Жатка оснащена новим протинамотувальним двохексцентриковим мотовилом, повністю виключає намотування рослинної маси.
Значно посилені брус ріжучого апарату, верхній пояс рами жатки, боковини, балка мотовила і інші її елементи, що підвищило надійність жатки.
Платформа, що розширюється в сторону викидного вікна, гарантує якість формування валка і високу надійність протікання технологічного процесу.
На жниварці застосовується мотовило універсальне, бесшпренгельне, п'ятилопастне з механізмом нахилу граблин, протинамоточне, що виключає намотування в місці з'єднання «промінь-труба грабліни» рослинної маси. На цапфі вала мотовила встановлена запобіжно-обгоннна муфта, що при критичних навантаженнях виключає поломку мотовила і полегшує його технічне обслуговування (можна прокручувати мотовило по ходу його руху не докладаючи великих зусиль). Від правильного складання і установки мотовила на жниварці, залежить його надійна робота і якість виконання технологічного процесу. Підтримки мотовила виконані з труби 80 х 40 замість 60 х 30, що виключає можливість їх деформації.
Замість ненадійного чавунного варіатора (недостатня якість литися, швидкий знос) застосований штампований зі сталевого листа з використанням підшипників кочення замість підшипників ковзання і зірочки зі сталі, що робить вариаторну групу більш надійною і довговічною в порівнянні з попередніми моделями, що використовуються на жатках ЖВН-6А і ЖВН-6Б.
Відвідної щит на лівій боковині дозволяє виконувати покоси і формувати здвоєні валки. Брус ріжучого апарату значно посилений, що виключає його деформацію.
Верхній пояс жатки значно посилений в районі викидного вікна.

РОЗРОБКА КОНСТРУКТОРСЬКОГО БЮРО "БЕРДЯНСЬКИЙ ЗАВОД СІЛЬГОСПТЕХНІКИ"

<<Назад

Левый спойлер:
Правый спойлер: