Слайд-шоу

Жатка зернобобова валкова модернізована ЖБВ-5У

Жатка зернобобова валкова модернізована ЖБВ-5У

Жатка зернобобова валкова модернізована ЖБВ-5У

Опис:

Жатка ЖБВ-5У застосовується для скошування, з подальшим укладанням скошеної маси в одинарний зустрічно-потоковий валок, зернових, зернобобових культур, зеленого горошку, квасолі, насінників цукрових буряків, полеглих зернових і сіяних трав. Конструкція жатки розрахована на роздільний спосіб збирання. Використовується в усіх грунтово-кліматичних зонах. Викидне вікно в жниварці розташоване по центру, що позитивно впливає на якісне формування зустрічно-поточного валка, а також дозволяє виконувати покоси і обкоси.

Агрегатування:

Жатка агрегатується з Енергозасобами КПС-5Г, КПС-5Б, Д-101, Е-301-304.

Відмінні риси жатки ЖБВ-4,2 від аналогічних жаток ЖБВ-4,2 інших виробників:

  • Збільшена ширина захвату жатки, що дозволяє підвищити продуктивність роботи комбайнів на підборі валків, раціонально використовувати парк техніки.
  • Застосована принципово нова безредукторна схема приводу робочих органів жниварки, що підвищує надійність і знімає витрати на обслуговування жатки. Для приводу ріжучого апарату застосована безредукторна схема, що перетворює обертальний рух в зворотньо-поступовий. Привід здійснюється за допомогою пасової передачі, шківів і кривошипно-шатунного механізму, що істотно підвищило надійність і спростило технічне обслуговування даного вузла.
  • Жатка оснащена новим противонамоточним двухексцентричним мотовилом, яке повністю виключає намотування рослинної маси на грабліни.
  • Ріжучий апарат жатки відкритого типу, безпальцевий, з одним рухомим ножем з посиленими підвузлами, забезпечує ідеальний зріз рослин за рахунок збільшення їх швидкості різання. Застосування схеми «верхній ніж рухливий, нижній нерухомий» дозволило збільшити надійність, спростити обслуговування і поліпшити якість зрізу. У слідстві того, що нижній ніж секційний, це значно знижує час на заміну пошкоджених сегментів.
  • У ланцюговій передачі приводу мотовила передбачена обгонна муфта, яка б знизила навантаження на привід мотовила під час вимикання жатки і створює додаткові зручності при обслуговуванні. Кінематична схема приводу мотовила спрощена, стала більш надійною і легше в обслуговуванні. Зірочка муфти виготовлена з ланцюгового листа металу з загартуванням зубчастого вінця, що подовжує термін її служби.
  • Покращена схема з'єднання передачі з трансмісійним валом (з'єднання здійснюється через сферичний підшипник). Спрощена і посилена конструкція з'єднання передачі з трансмісійним валом і схема кріплення самого вала на рамі жатки, що виключає їх поломку. Підвищено надійність ланцюгових муфт і поліпшена кінематика приводу правого ведучого вала транспортера з використанням більш потужного клинового ременя, що виключає спадання ременя зі шківів при реверсі, конструкція передачі спрощена.
  • У жниварці знижений поріжок між ріжучим апаратом і транспортером (для виключення забивання ріжучого апарату скошеної масою) за рахунок перенесення шатунної групи приводу ріжучого апарату із зони різання в задню частину жатки.
  • Внесено зміни в конструкцію рами і балки мотовила. Замість ступінчастої лівої підтримки застосована пряма конструкція підтримки в горизонтальній площині. У вертикальній площині підтримки мають прогин, що покращує підведення мотовилом полеглої маси до ріжучого апарату. Внесені зміни в конструкцію рами, балки мотовила і інших вузлів підвищили міцність жатки, її надійність, а також скоротили час на її обслуговування.

РОЗРОБКА КОНСТРУКТОРСЬКОГО БЮРО "БЕРДЯНСЬКИЙ ЗАВОД СІЛЬГОСПТЕХНІКИ"

<<Назад

Левый спойлер:
Правый спойлер: