Слайд-шоу

Жатка зернобобова модернізована ЖРБ-4,2М (5М)

Жатка зернобобова модернізована ЖЗМ-4,2М (5М)

Жатка зернобобова модернізована ЖЗМ-4,2М (5М)

 

Опис:

Жатка ЖЗМ-4,2М (5М) застосовується для скошування з подальшим укладанням скошеної маси в одинарний бічний валок зернобобових культур, зеленого горошку, квасолі, насінників цукрових буряків, полеглих зернових і сіяних трав. Жатка складається з платформи, що представляє собою просторову зварену раму, на якій монтуються основні вузли.

Агрегатування:

Жатка агрегатується з комбайнами СК-5М «Нива», «Нива-Ефект», «Єнісей-1200» (випуску до 01.01.2003р.), СКД-5 «Сибіряк».

Відмінні риси жатки ЖЗМ-4,2 (5М) від аналогічних жаток ЖЗМ-4,2 (5М) інших виробників:

  • Впроваджено принципово нова безредукторна схема приводу робочих органів, що підвищує надійність і знижує витрати на обслуговування жатки. Верхній ніж ріжучого апарату - рухливий, нижній ніж - секційний, завдяки чому знижується час на заміну пошкоджених сегментів.
  • Більш надійний варіатор мотовила виготовлений на базі варіатора шнекової жатки до комбайна «Дон» з гідроциліндром управління оригінальної конструкції, більш надійним, ніж ГА 83.
  • У ланцюговій передачі приводу мотовила передбачена обгонна муфта, яка б знизила навантаження на привід під час вимикання жатки і створює додаткові зручності при обслуговуванні жатки.
  • Кулиса приводу ножа цільної конструкції, виготовлена з сортів сталі спокійної плавки із застосуванням технології плазмового різання, що знімає внутрішнє напруження металу і зменшує ймовірність поломки лаштунки. У конструкцію шатуна введені два сайлентблока, що дозволяє знизити ударні навантаження, що припадають на кулісу і на вузли приводу.
  • Внесено зміни в конструкцію рами і балки мотовила, що підвищило міцність жатки. Введено додатковий упор для підтримки мотовила під час його обслуговування.

РОЗРОБКА КОНСТРУКТОРСЬКОГО БЮРО "БЕРДЯНСЬКИЙ ЗАВОД СІЛЬГОСПТЕХНІКИ"

<<Назад

Левый спойлер:
Правый спойлер: