Слайд-шоу

Борона мотига ротаційна (БМР)


Борона мотига ротаційна (БМР)Борона призначена для досходового і післясходового боронування посівів польових культур (зернових, просапних, технічних) з метою: поверхневого розпушування і аерації грунту, а також знищення ниткоподібних сходів бур'янів.

Переваги:

 Робочі органи - Робочі органи сапи створюють ідеальний фон для початкового розвитку кореневої системи рослин, добре мульчують верхній шар грунту, руйнуючи грунтову кірку, тим самим зберігаючи вологу, знищують ниткоподібні корені бур'янів до 100% на швидкостях до 20 км/год.

Економічна вигода - Це робить можливим перейти на безгербіцидну технологію. При появі монолітної грунтової кірки на ранніх сходах культурних рослин, наприклад, кукурудзи у стадії 2-3 листочків, коли застосування зубових борін неможливе, ефективність використання мотиги різко зростає.

Застосування на посівах кукурудзи - На посівах кукурудзи із застосуванням мотиги БМР- 5.6 на обробці по сходах (стадія " шильце") і у фазі 3-6 листа, забезпечується доступ повітря до кореневої системи, знищення бур'янів ниткоподібної форми 100%, а також проростків бур'янів до 27.5% і збереження вологи, що у свою чергу сприятливо позначається на подальшому розвитку культурних рослин. При обробці боронами БЗСС- 1 ушкоджується до 10-15% культурних рослин, а при обробці мотигою БМР- 5.6 ушкоджується до 0,8%.

Застосування на посівах соняшнику - На посівах соняшнику проводилася обробка по сходах (два неправдиві листи) і у фазі 2-6 листа, ефект був аналогічний обробці по сходах кукурудзи. Підтвердилися дані досліджень по доцільності заміни азотних підгодівель весняним розпушуванням мотигою БМР- 5.6 отриманий ефект як за рахунок економії добрив, а також витрат на їх вантаження, транспортування і внесення.


Левый спойлер:
Правый спойлер: